7 مدل سرویس خواب صورتی دخترانه فانتزی

اتاق خواب صورتی
اتاق خواب صورتی

اهمیت خواب و سرویس خواب کودک تا حدودی مشخص می‌شود، چرا که اتاق خواب کودکان به عنوان محلی دنج و مختص به آن‌ها شمرده می‌شود و برایشان حکم امپراطوری منحصر به آن‌ها را دارد! ایجاد محیطی امن و مجهز به امکانات رفاهی مطلوب، دغدغه‌های چالش برانگیز زیادی را از کودکان می‌گیرد و ذهن آن‌ها را مهیای رشد مناسب با سن آن‌ها می‌کند.

برای خرید سرویس خواب دخترانه باید مواردی مثل سن، جنسیت، علایق و روحیات او را در نظر بگیرید. گاهی یک رنگ و جنس برای کودکی در یک سن خاص مناسب است ولی برای کودکی دیگر در همان سن ممکن است مناسب نباشد ولی با تمام این موارد همیشه اشتراکاتی بین آن‌ها وجود دارد که در سپهر چوب با در نظر گرفتن آن‌ها به طور اختصاصی 7 مدل تخت خواب صورتی دخترانه فانتزی را بررسی کرده‌ایم.

نکاتی در مورد سرویس خواب دخترانه و دکوراسیون اتاق کودک

در عصر حاضر با پیشرفت جوامع، خانواده‌ها به سمت جمعیت کم‌تر می‌روند و در نتیجه فضای خانه‌ها نیز کوچکتر و به اصطلاح نقلی شده‌است. به گونه‌ای که در یک خانه تعداد اتاق خواب‌ها ممکن است زیاد نباشد و یا حتی اتاق خوابی وجود نداشته باشد. همین امر موجب اعمال محدودیت‌هایی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب و تهیه سرویس خواب دخترانه می‌شود.

در این‌گونه موارد چرایی ضرورت دکوراسیون‌های تاشو مشخص می‌شود. تخت خواب‌های تاشو ، کمدلباس  و شلف وقفسه و میز تحریر از بهترین انتخاب‌ها هستند. حتی می‌شود کمی جلوتر رفت و به کمد تخت‌خواب های تاشو که با هم جای کمتری را اشغال می‌کنند اشاره کرد.

اینگونه وسایل دکوراتیو طراحی شده‌اند تا علاوه بر ایجاد فضایی متنوع، فضای مفید مورد استفاده را حفظ کنند. برای مثال در طول روز که کودک به تخت خود احتیاجی ندارد از وجه تاشوی آن استفاده می‌کند و در ازا آن از فضای ایجاد شده برای بازی و کارهای دیگر استفاده می‌کند، این برای یک کودک می‌تواند بسیار شیرین باشد چرا که کودکان عاشق ریتم و تغییر هستند و از یکنواختی فراری! اینگونه کودک شما علاوه بر داشتن فضایی بیشتر، هر روز در معرض تغییر و تنوع است.

نمونه سرویس خواب دخترانه صورتی رنگ

  1. تخت خواب کیتی

دختر بچه ها عاشق شخصیت های کارتونی مثل کیتی هستند! اگر تخت خواب کودک شکل شخصیت مورد علاقه او باشد، باعث می‌شود با خواب و اتاق خواب خود آشتی کند و از آن فراری نباشد. یکی از دردسرهای والدین همین است که کودکانشان زمان زیادی را در اتاق خود نمی‌گذرانند و حتی موقع خواب از آن گریزانند. این تخت با یک دکوراسیون صورتی می‌تواند گزینه مناسبی برای سرویس خواب دخترانه شما باشد!

تخت‌خواب کیتی دخترانه صورتی رنگ
تخت‌خواب کیتی دخترانه صورتی رنگ

2.تخت خواب صورتی با قفسه

تخت‌خواب می‌تواند به محلی دنج با شکلی خاص تبدیل شود، که علاوه بر زیبایی، دسترسی کودک به وسایل مورد نیازش را آسان کند. اگر طراحی سرویس خواب دخترانه به نوعی باشد که علاوه بر رنگ مورد علاقه او بتواند به محلی تبدیل شود که خودش می‌تواند دکوراسیون مورد علاقه‌اش را در آن بچیند و با میل خود آن را تزئین کند برایش بسیار دلچسب است. کودکان عاشق شکل‌های خلاقانه و محیط‌های دنج هستند!

تختخواب دخترانه صورتی مجهز به قفسه و کشو
تختخواب دخترانه صورتی مجهز به قفسه و کشو

3.تخت‌خواب باربی

از سری شخصیت‌های مورد علاقه هر دختری می‌توان به عروسک باربی اشاره کرد! در نظر گرفتن طراحی اتاق باربی به او این حس را می‌دهد که در سرزمین رویاهای خود زندگی می‌کند! پس در انتخاب سرویس خواب دختر بانویتان، باربی را فراموش نکنید!

تخت‌خواب مدل باربی
تخت‌خواب مدل باربی

4. تخت خواب دو طبقه

تخت خواب‌های دو طبقه از جمله مواردی است که در هنگام مواجه بودن با کمبود فضا و داشتن بیش از یک فرزند، از بهترین گزینه‌هاست. با انتخاب تخت خوابی کم جا نه تنها در ذخیره فضای مفید کوشیده‌اید بلکه مشکل طراحی خاص تخت را نیز برطرف نموده‌اید. چرا که کودکان همواره دنبال چالش بیشترند و تخت‌ خواب دو طبقه کودک از جمله مواردی است که در طراحی آن می‌توان مانور زیادی به خرج داد. البته در هنگام تهیه این نوع سرویس خواب به ایمنی آن توجه کنید.

تخت خواب دو طبقه صورتی
تخت خواب دو طبقه صورتی

5.تخت خواب با طرح ماشین دخترانه

ماشین‌ها همواره در لیست علائق کودکان هستند و رنگ صورتی هم که عشق هر دختر بچه‌ای است! پس چرا یک تخت خواب استاندارد با طرح ماشین صورتی رنگ برای سرویس خواب دخترانه خود انتخاب نکنید؟ اینگونه او در دنیای کودکانه خود تخت‌خوابش را ماشین اختصاصی خودش می‌داند و عاشق آن خواهد بود.

تخت خواب طرح ماشین
تخت خواب طرح ماشین

6.تخت دیواری کاناپه ای

از جمله تخت های کم جا که در کنار زیبا بودن جای کمی نیز اشغال نموده اند آن مدل تخت‌هایی است که در کمد همراهشان تعبیه می‌شوند و ظهر یک کاناپه را نیز دارند. این تخت نیز می‌تواند انتخاب مناسبی باشد که نمونه‌ای از آن را در تصویر زیر می‌بینید!

تخت کاناپه مانند
تخت کاناپه مانند

7. طرح ساده با طراحی دخترانه

همیشه هم نیاز به سخت گیری نیست! گاهی یک طراحی کاملا ساده با اندک زر و زیور دخترانه می‌تواند بهترین انتخاب باشد. تختی که در کنار تامین راحتی کودک از ظاهری ساده و دخترانه برخوردار است و با دیگر وسایل اتاق او هماهنگ است ریسک کم‌تری برای شما به همراه دارد! پس می‌توان گاهی نیز به دنبال سادگی رفت.

تخت خواب صورتی دخترانه
تخت خواب صورتی دخترانه

با در نظر گرفتن تمام این موارد همواره به خاطر داشته باشید قبل از هرچیزی ابعاد و استانداردهای یک تخت از مهم‌ترین موارد است. اینکه سرویس خواب دخترانه شما راحت باشد قبل از زیبایی آن مطرح بوده و جنس و استانداردهای اعمال شده در آن بسیار مهم است. به طوری‌ که کودک بتواند به راحتی و بدون آسیب فعالیت‌های خود را انجام دهد. گروه تولیدی سپهر چوب با کادری مجرب در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
به کمک نیاز دارید؟