بهترین قیمت تخت دو طبقه در سپهر چوب

قیمت تخت دو طبقه

زندگی در آپارتمان های کوچک با فضای محدود، محدودیت های زیادی را با خود به همراه دارد. انواع مبلمان و تخت خواب های کوچک و با حداکثر استفاده از فضا یکی از مواردی است که مورد استقبال افراد قرار می گیرد. استفاده از تخت خواب های یک طبقه و معمولی نیاز به فضای بزرگ دارند لذا مناسب بسیاری از خانه ها نمی باشد. تخت خواب دو طبقه برای خانواده هایی که دارای دو فرزند هستند گزینه مناسبی است.

قیمت تخت دو طبقه با بهینه سازی انجام شده از دو تخت خواب یک نفره کمتر است لذا علاوه بر زیبایی منحصر بفرد خود، مقرون به صرفه است. همچنین اگر اتاق فرزند شما دارای فضای محدود بوده می توانید از تخت خواب دو طبقه استفاده کنید. تخت خواب در برخی مدل ها در طبقه بالایی دارای تخت بوده و در طبقه پائین بسته به مدل های مختلف از میز، قفسه، کمد و یا ترکیبی از این ها استفاده می گردد. بدین ترتیب جلوه زیبایی به اتاق کودک بخشیده و استفاده حداکثری از فضا دارند.

تخت دو طبقه نیز در مقایسه با خرید سرویس خواب، خرید کمد، خرید میز و صندلی، خرید قفسه و غیره بسیار کمتر و اقتصادی است. بنابراین خرید تخت دو طبقه بهترین پیشنهاد برای اتاق کودک بشمار می رود.

قیمت تخت دو طبقه پسرانه ابی

ویژگی ها و مزیت های تخت دو طبقه

تخت خواب دو طبقه دارای ویژگی ها و مزیت های متعددی است. شما می توانید از انواع تخت خواب دو طبقه که در هر طبقه آن یک تخت قرار دارد برای دو فرزند خود تهیه کنید. خرید تخت خواب دو طبقه در مواقعی که دو فرزند در یک اتاق مشترک هستند گزینه مناسبی است، زیرا کمترین فضا را از اتاق گرفته و جای کمی اشغال می کند.

تخت دو طبقه کمتر از خرید تخت خواب های تک نفره مجزا است لذا شما با خرید تخت خواب دو طبقه با هزینه کمتر تخت مناسبی تهیه می کنید. انواع تخت خواب دو طبقه در بازار در دسترس هستند که مناسب برای یک کودک است. در این مواقع کودک شما در طبقه بالا خوابیده و در طبقه زیرین انواع لوازم جانبی تعبیه می شود. قفسه، کمد لباس، میز تحریر و صندلی، کاناپه و دراور از جمله لوازمی است که در تخت خواب دو طبقه در نظر گرفته می شود. اینکار علاوه بر زیبایی خاص، صرفه جویی زیادی در فضای اتاق می نماید.

قیمت تخت دو طبقه بستگی به مدل، نوع متریال، اندازه و کیفیت تخت دارد. در نظر گرفتن و رعایت کلیه اصول ایمنی در تخت خواب دو طبقه برای حفظ سلامت کودک در تخت دو طبقه تاثیر دارد، لذا تنها به ارزان بودن قیمت تخت توجه نداشه باشید بلکه کیفیت و ایمنی آنرا نیز لحاظ کنید.

تخت دو طبقه کشودار شیک

عوامل موثر در قیمت تخت دو طبقه کودک

قیمت تخت خواب  دو طبقه به موارد متعددی مرتبط است. اینکه تخت خواب از جنس چوب ام دی اف باشد یا اینکه تخته سه لایی در قیمت نهایی کار تاثیر دارد. استفاده از میله های محکم در چارچوب تخت، استفاده از روکش ام دی اف، استفاده از پی وی سی و یا چوب های پرسی از جمله عوامل موثر در قیمت تخت دو طبقه است. از دیگر موارد مهم مدل تخت خواب است.

اینکه تنها از دو تخت خواب در بالا و پائین استفاده شود و یا اینکه در طبقه زیرین انواع کمد، قفسه، میز تحریر و یا کاناپه استفاده گردد هر کدام هزینه های متفاوتی به همراه دارند. تنوع مدل، استفاده از کشو در زیر پلکان تخت و در نظر گرفتن سیستم روشنایی برای زیر تخت نیز در برآورد قیمت تخت خواب  دو طبقه تاثیر دارد. بطور کلی با در نظر گرفتن کلیه عوامل موثر در ساخت، قیمت تخت دو طبقه تعیین می گردد.

تخت دو طبقه دخترانه صورتی

نکات مهم در خرید تخت دو طبقه

برای خرید تخت دو طبقه باید به برخی نکات مهم توجه داشت. اولین نکته این است که شما تخت را برای کودک خود خریداری می کنید لذا ایمنی و کیفیت تخت مهمترین عامل بشمار می آید. اسکلت بندی و ساختار تخت را به دقت بررسی کنید. استفاده از میله های محکم در اسکلت بندی و تخته های مقاوم مانند ام دی اف در بدنه تاثیر زیادی در ایمنی تخت دارند.

قیمت تخت خواب دو طبقه نیز به این عوامل وابستگی زیادی دارد. نکته دیگر اینکه حفاظ و نرده تخت بالایی باید به اندازه کافی محکم و ایمن باشد تا کودک در خواب به پائین سقوط نکند. بسیاری از مدلهای تخت خواب دو طبقه برای یک نفر طراحی شده و در طبقه زیرین سایر وسایل مورد نیاز مانند میز تحریر، کمد، قفسه و دراور قرار می گیرد. کارایی و کیفیت این لوازم را در نظر بگیرید. اندازه ارتفاع میز تحریر، صندلی، میزان روشنایی و راحتی کودک شما هنگام مطالعه و یا بازی مهم است.

تخت دو طبقه با تم صورتی سفید ساده
تخت دو طبقه طوسی صورتی جدید

قیمت تخت دو طبقه به این عوامل نیز وابسته است. در نهایت برخی از مدل های تخت دو طبقه جهت استفاده از حداکثر فضا در زیر پلکان تخت کشو در نظر می گیرند. جنس پلکان، استحکام آن و نوع متریال مورد استفاده در کشوها از دیگر موارد مهم در خرید تخت دو طبقه است. البته این را در نظر بگیرید که استفاده از متریال درجه یک و عالی در قیمت تخت دو طبقه موثر است که البته با توجه به لزوم حفظ ایمنی و سلامت کودک، ارزش آن را دارد.

قیمت تخت خواب دو طبقه سپهر چوب

سپهر چوب طراح و سازنده انواع تخت خواب، شلف و قفسه، کابینت، میز تحریر و کمد است. مجموعه سپهر چوب با بکار گیری نیروهای متخصص و مجرب و استفاده از بهترین متریال در محصولات خود بهترین ها را به شما عرضه می نماید.

قیمت تخت خواب دو طبقه سپهر چوب با در نظر گرفتن کیفیت و مواد بکار رفته در آن جزو مناسب ترین قیمتها محسوب می شود. قابل ذکر است که کلیه انواع تخت خواب دو طبقه سپهر چوب تمام ام دی اف بوده و دارای محافظ ایمنی کودک است. محصولات سپهر چوب با ضمانت نامه معتبر تحویل می گردد و بهترین خدمات نصب و پس از فروش به مشتریان ارائه می شود. طراحی و ساخت انواع تخت دو طبقه سپهر چوب بر اساس آخرین مدل های روز بوده و از تنوع رنگ و مدل بالایی برخوردار است.

قیمت تخت خواب دو طبقه سپهر چوب را از وب سایت و یا تماس با کارشناسان فروش اخذ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
به کمک نیاز دارید؟