5 اشتباه رایج در بازسازی منزل

پس از سالیان سال، زندگی کردن در یک ساختمان و یکنواخت ماندن دکوراسیون داخلی آن، ناخودآگاه میل به بازسازی ساختمان را پیدا می کنند

بسیاری از مردم ، پس از سالیان سال، زندگی کردن در یک ساختمان و یکنواخت ماندن دکوراسیون داخلی آن، ناخودآگاه میل به بازسازی منزل پیدا می کنند . نیاز به تنوع میلی است ، کاملا طبیعی و هر انسانی ، در هر موردی ، میل به تنوع طلبی و فرار از یکنواخت ماندن را دارد . اما در این میان با توجه به بسیاری از انواع اشتباه رایج در بازسازی منزل ، از قبیل عدم وقوف به دانش کافی در مورد بازسازی ، عدم محاسبه ی دقیق مخارج و هزینه های بازسازی و بسیاری از عوامل دیگر، در انتهای کار ، افراد از نتیجه کار احساس رضایت نمی کنند .

این موضوع که بازسازی و تغییر در فرم و دکوراسیون یک ساختمان ، میلی طبیعی است و در طول زمان می توان ، با تنوع بخشی و بازسازی سازه ، شادابی و طراوت را به یک ساختمان فرسوده بازگرداند ، نباید این توهم را ایجاد نماید که هر کسی توانایی انجام بازسازی سازه را، دارد و می تواند این کار را با مهارت یک مهندس و طراح دکوراسیون داخلی انجام دهد .

تجربیات شرکت معتبر و با تجربه ی ما ، در این مطلب به شما کمک می کند ، تا برخی از مهم ترین نکاتی را که ممکن است در این عدم رضایت از بازسازی ساختمان در افراد ایجاد شود را، بررسی نمایید و این موارد مهم  را در بازسازی منزل ، مورد توجه قرار دهید .

آشنا نبودن به مقررات و قوانین عمومی ساختمان در بازسازی منزل :

هر سازه یا ساختمانی بر اساس انبوهی از معادلات و محاسبات و در پی آن نقشه ای تایید شده از طرف سازمان های ذیصلاح، می تواند پایان کار دریافت نماید . به همین علت در باز سازی منزل ، نباید به اجزای ساختاری و استراکچر سازه ، دست زد ؛ بی آنکه مجوزهای لازم از ارگان های صلاحیت دار در این حوزه را دریافت نمود. به عنوان مثال حتی اضافه نمودن یک انباری کوچک به یک سازه، ممکن است ، شما را با جریمه های سنگینی مواجه سازد .

عدم بهره گیری از متخصصان و پیمانکاران مجرب و حرفه ای :

برای اینکه در باز سازی ساختمان به ایده ی مورد نیاز خود دست یابید، حتما باید از گروه و افراد خبره، متخصص و خلاق در این حوزه ، دعوت کنید . با این استدلال که، می توان با صرف مبلغی کمتر، پیمانکارانی که دانش کافی در این زمینه را ندارند، برای این امر انتخاب نمود، در نهایت موجب خواهد شد تا شما، به همان نارضایتی که به آن اشاره شد، گرفتار شوید . این موضوع یکی از مهم ترین انواع اشتباه رایج در بازسازی منزل، است.

اندکی هزینه ی بیشتر در یک بازسازی ، برای در اختیار داشتن افراد متخصص و خلاق در زمینه ی بازسازی منزل، این اطمینان را ایجاد می نماید که در پایان کار، حتی با جلوه ای ایده آل تر و بهتر از آن چیزی که در ذهن داشتید ، رو به رو گردید .

عدم برآورد تخمینی متناسب با میزان مخارج بازسازی منزل :

همکاری
همکاری
یکی از دلایل بسیار مهمی که افراد ، پس از پایان کار، از آن بسیار ناراضی می شوند، بی توجهی به همین موضوع است

برآورد یا تخمین هزینه کرد بازسازی سازه، امری کاملا تخصصی است. به هیچ عنوان نمی توان با چرتکه و ذهنی بی دانش، نسبت به این امر تخصصی، مبادرت به محاسبه ی میزان هزینه ی بازسازی کرد .

یکی از دلایل بسیار مهمی که افراد ، پس از پایان کار، از آن بسیار ناراضی می شوند، بی توجهی به همین موضوع است. لذا لازم است، حتما پیش از، شروع به کار ، با درخواست از متخصصین این حوزه ، نقشه و پلان های خاص آنها را مشاهده و تایید نمایید . سپس از آنها بخواهید، بر اساس میزان هزینه ای که شما، در توان دارید، اقدام به طراحی یا باز طراحی نقشه های بازسازی نمایند .

بهره گیری از متریال ، مواد و لوازم مرغوب در باز سازی منزل :

بهره گیری از متریال ، مواد و لوازم مرغوب در باز سازی خانه می تواند تا حد زیادی از بسیاری از انواع اشتباه رایج در بازسازی منزل جلوگیری نماید.

بازسازی منزل
بازسازی منزل
از انواع متریال و لوازم با کیفیت و در عین حال مدرن و زیبا در بازسازی منزل بهره ببرید

مطلب بسیار مهم دیگری که حتما، باید به آن توجه نمایید، استفاده و بهره گیری از لوازم و متریال با کیفیت، مدرن و خلاقانه است. اشتباه بسیار رایجی که در این زمینه ، در میان مردم وجود دارد این است که گمان می کنند ، با رنگ و لعاب دادن به برخی از متریال ها و لوازم بی کیفیت، هزینه های بازسازی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند . در حالی که تجربه، دقیقا عکس این موضوع را ثابت کرده است.

از کاغذ دیواری های گرفته تا کابینت ، سرویس خواب و انواع کمدهای دیواری و لباس همگی باید دارای کیفیت مطلوبی باشند تا در طی زمان دچار پوسیدگی و خرابی نشوند. یکی از مزایای ساخت سفارشی ملزومات دکوراسیون منزل این است که بر تمامی مراحل ساخت و کیفیت مصالح بکارگرفته شده می توانید نظارت داشته باشید.

هر چه بیشتر از انواع متریال و لوازم با کیفیت و در عین حال مدرن و زیبا در دکوراسیون منزل استفاده کنید، نه تنها در دراز مدت، به علت کیفیت بالا و مستهلک نشدن این نوع متریال و لوازم، هزینه های تان را با توجه به عدم نیاز به تعمیر یا تغییر، جبران می نماید، بلکه این مواد و لوازم می توانند با توجه به طرح متخصصین که ، می تواند با محیط و اقلیم و طبیعت محل زندگی تان ، سازگاری زیادی داشته باشد. گذشته از این شما می توانید بر تمامی مراحل طراحی و  تولید و انتخاب مواد اولیه نظارت داشته باشید.

از جمله لوازم بسیار با کیفیتی که ما در سپهر چوب تولید می نماییم و توصیه می کنیم در بازسازی منزل تان حتما از آنها بهره ببرید، می توان به کمد تخت شو، تخت دوطبقه، سرویس خواب دو نفره، کابینت مدرن و کلاسیک، شلف دیواری و قفسه کتاب و کتابخانه، دراور، جاکفشی،کمد کودک و میز تحریر و میز ناهارخوری و بسیاری از محصولات دیگر اشاره نمود ، که می تواند شما را ، با توجه به تنوع طرح ها و مرغوب بودن متریال به کار گرفته شده در ساخت آنها، در امر بازسازی منزل تان به شدت یاری نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
به کمک نیاز دارید؟