روند طراحی و سفارش دکوراسیون داخلی سپهر چوب

تا کنون از چه روش هایی برای سفارش و خرید کالای چوبی و یا تغییرات در دکوراسیون منزل تان استفاده کرده اید؟ آیا همواره از نتیجه کار رضایت داشته اید؟

خرید کالای آماده و یا توضیحات گفتاری به مجری، مشکلات بزرگی از قبیل عدم رسیدن به نتیجه دلخواه با وجود صرف هزینه های زیاد دارد.

اما چاره کار چیست؟
خوشبختانه با پیشرفت علم امروزه می توان قبل از سفارش کالای مورد نظر با استفاده از نرم افزارهای مخصوص طراحی، طرح کاملی از سفارش تان را مشاهده کنید تا تغییرات لازم و دلخواه تان را قبل از اجرای طرح انجام دهید. اما چیزی که بیشتر افراد را از سفارش طراحی باز می دارد هزینه طراحی است که ممکن است با وجود امتیازات زیادی که دارد برای برخی از افراد، گزینه منفی محسوب شود

آنچه در ذهن شماست را در 10روز برایتان طراحی و تولید می کنیم

در سپهر چوب می توانید تمامی مرسولات چوبی همچون سرویس خواب کودک و نوجوان ، انواع کمد لباس، میز تلویزیون شیک، کابینت های مدرن و کلاسیک، شلف های دیواری، جاکفشی های مدرن و کلاسیک و تمامی صنایع چوبی مربوط به واحدهای مسکونی و تجاری را سفارش دهید. همه محصولات سپهرچوب را مشاهده کنید و از تنوع محصولات لذت ببرید.

ارائه طراحی رایگان برای سفارشات شما، تنها دو ساعت پس از تماس شما با سپهر چوب بدون اینکه نیاز به پیش پرداخت داشته باشید. تحویل سریع از جمله ایده آل ترین خدماتی است که می توانید از یک کادر مجرب و تیم حرفه ای انتظار داشته باشید. روند ثبت طراحی و سفارش دکوراسیون داخلی سپهرچوب را مشاهده کنید.

روند ثبت سفارش سپهر چوب

روند طراحی و سفارش دکوراسیون داخلی سپهر چوب

  • ارسال درخواست: در خواست خود را از طریق تماس تلفنی یا تکمیل فرم تماس با ما ارائه دهید و درباره کار خود توضیح دهید.
  • طراحی رایگان سپهرچوب: طرح های رایگان دکوراسیون و لوازم توسط طراحان سپهر چوب به شما ارائه می شود.
  • نهایی کردن طرح: بعد از تائید طرح، پیش پرداخت انجام شده و سفارش شما نهایی می گردد.
  • تکمیل سفارش: سفارش شما کاملا مطابق با طرح ارائه شده طی سه الی ده روز کاری (بسته به حجم کار) تحویل داده می شود.

021-77937150
همین حالا تماس بگیرید
ما کمتر از 10 روز کاری محصولی که در ذهن شما را به واقعیت تبدیل خواهیم کرد.

فهرست
به کمک نیاز دارید؟