خرید کابینت

خرید کابینت

جهت خرید کابینت لطفا تا آخر این مطلب ما رو همراهی کنید.

اولین مطلبی که باید مد نظر داشته باشین اینه که ابتدا شما باید سبک مد نظرتونو برای اجرای کابینت انتخاب کنید(کلاسیک،نئوکلاسیک،مدرن)مرحله بعد انتخاب متریال کابینت هست

انواع متریال کابینت مدرن

1-روکش ملامینه که بسیار رایج هست و برای کابینتهایی که با بودجه پایین باید انجام بشه مناسب هست.برندهای داخلی و خارجی زیادی هستند که این نوع ورق  رو تولید میکنن که از جمله برندهای داخلی با کیفیت میتوان (اکسترا،پویا،پاک چوب،چهل ستون…نام برد.قیمت هر متر این کابینت در اسفند سال 98 هر متر 1300/000تومان هست.

2-روکش هایگلاس با توجه به ظاهر براق و گیرا از جمله ورق های پرکاربرد در کابینت مدرن به حساب میاد و تنوع رنگ بالایی دارد در کشور ما از برندهای ترک بسیار استقبال بالایی دیده شده مخصوصا برندAGT البته برندهای اروپایی دیگر همچون نیمن آلمان و کلایف ایتالیا،فینسا اسپانیا هم در ایران وارد شدند اما به دلیل قیمت چند برابری به نسبت به برندهای ترک و ایرانی مورد استقبال قرار نگرفتند. قیمت هر متر این کابینت در اسفند سال 98 هر متر 1500/000تومان هست.

کابینت مدرن آشپزخانه

3-روکش سینکرونایز که با توجه به ضخامت و تنوع رنگ و همچنین مقاومت بالا به سرعت جایگاه خود را در بازار پیدا کرد و رقیب جدی برای دیگر ورقهای MDFشد

تا جایی که امروزه تقریبا پای ثابت بیشتر طراحی ها میباشد.

کابینت مدرنابتدا این ورقها توسط شرکت کلایف ایتالیا در تنوع رنگ و طرح بالایی تولید و وارد ایران شد اما در ادامه با توجه به قیمت بالا صنعتگران ایرانی به فکر تولید این محصول در داخل کشور با قیمت 30%نمونه ایتالیایی دست یافتند و در حال حاضر چندین شرکت در حال تولید این محصول در کشور هستند که از جمله بارزترین این برندها میتوان شرکت فرامید،ثنا چوب،اکسترا را نام برد. قیمت هر متر این کابینت در اسفند سال 98 هر متر 1500/000تومان هست.

4-ورقهای لمی گلاس نسخه بروزتر هایگلاس که مقاومت بهتری در مقابل خطو خش و همچنین براقیت بهتری دارد در بازار موجود است و تقریبا به لحاظ قیمت 30%گرانتر از قیمت ورقهای هایگلاس میباشد. قیمت هر متر این کابینت در اسفند سال 98 هر متر 1800/000تومان هست.

کابینت مدرن آشپزخانه

5- ورقهای خاص دسته ای از ورقهای اروپایی نیمن آلمان،فینسا اسپانیا،کلایف ایتالیا و….دارای یکسری ورقهای خاص با روکشهای خاص خودشان میباشند که بسیار قیمت بالا و در موارد کابینتهای لاکچری استفاده میشوند. قیمت هر متر این کابینت در اسفند سال 98 هر متر 2700/000تومان هست.

کابینت رومی زیباو اما کابینت کلاسیک و روکشهای استفاده شده در این مدل کابینت در این مدل کابینت که دارای طرح و نقش میباشد و از روکشها مختلف برای آن استفاده میشود میتوان به شرکت نوین چوب که از وارد کننده های بزرگ روکش چوب در ایران بشمار میرود اشاره کرد.روکشهای بسیار با کیفیت و زیبا در این دسته را میتوان روکش چوب بلوط و گردو نامید که در پروژهای لوکس بسیار استفاده میشود.

قیمت هر متر این کابینت در اسفند سال 98 هر متر بین 2400/000تا6/000/000تومان هست.

کابینت آشپزخانه برتر کابینت mdf

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
به کمک نیاز دارید؟