دکوراسیون آشپزخانه

همه چیز درباره دکوراسیون آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه جدید

انواع کابینت و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

کابینت آشپزخانه جدید به دو نوع کلاسیک و مدرن تقسیم بندی می شود. با توجه به سبک دکوراسیون منزل و آشپزخانه می توانید یکی از طرحهای کابینت آشپزخانه را سفارش دهید. انواع روکش های کابینت در کنار رنگ های متنوع جلوه و درخشش خاصی به فضای آشپزخانه شما می دهند.

ادامه مطلب
کابینت کلاسیک

معرفی 37 مدل کابینت کلاسیک آشپزخانه

کابینت کلاسیک را میتوان به زیبایی چشم نواز و همچنین اصالت طراحی اشاره کرد مثلا طرح سر ستون ها و تاج و یا درب ها میتواند طرح های هنرمندان به نام ایران باستان و مصر و یونان قرن های گذشته را به یاد ما آورد.

ادامه مطلب
کابینت مدرن

طراحی و اجرای کابینت مدرن آشپزخانه

داشتن یک کابینت مدرن مناسب و زیبا نیازمند طراحی اصولی می باشد.مثلا در چیدمان بسیار باید دقت کنید که یخچال را جایی بگذاریم که آشپزخانه را خفه نکند و باعث کور کردن طراحی کابینت مدرن شود.استفاده از وسایل آشپزخانه توکار(یخچال،ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی) کمک زیادی به بهبود طراحی می کند.

ادامه مطلب
کابینت سفید

معرفی تمامی متریال های کابینت آشپزخانه

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشدکه موقع انتخاب جنس کابینت با انبوهی از جنس های مختلف مواجه شده اید و اگر یه راهنمای مجرب همراهتون نباشه ممکنه که نتونید انتخاب درستی داشته باشید.
اگه میخواهید تمامی متریال های کابینت رو بشناسید لطفا این مطلب رو کامل مطالعه کنید

ادامه مطلب
دکوراسیون آشپزخانه مدرن

نکات بسیار مهم و ضروری در طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه مدرن

معماران و طراحان، همواره این جمله را تکرار می کنند ، که آشپزخانه ، قلب تپنده ی یک خانه است و به تبع آن طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن ، می تواند بیانگر این عبارت باشد و به صورتی بسیار نوین و چشم نواز، چیدمان یک آشپزخانه را به هنری تبدیل نماید ؛ که شاید دکوراسیون  هیچ بخش دیگری، از یک خانه به این اندازه اهمیت نداشته باشد .

ادامه مطلب
فهرست
به کمک نیاز دارید؟