10 نکته مهم در انتخاب سرویس خواب عروس

اتاق خواب یکی از مهمترین اجزای هر خانه‌ای به شمار می‌آید و سرویس خواب المانی مهم و قابل توجه در اتاق خواب است که معنای خاصی به آن می بخشد. زمانیکه صحبت از انتخاب و خرید سرویس خواب عروس و داماد به میان می آید بایستی به آیتم های مهمی توجه کنیم تا بتوانیم با تجربه خریدی هوشمندانه تا سالها لبخندی از رضایت بر لبانمان نقش ببندد. از این رو ما قصد داریم به صورت مختصر و مفید” 10 نکته مهم در انتخاب سرویس خواب” را برای شما مخاطبان عزیز و محترم ارائه دهیم.

دکوراسیون اتاق خواب عروس

یکی از هیجان انگیزترین کارهایی که در روزهای نزدیک به زندگی مشترک انجام می شود دیزاین و دکوراسیون اتاق خواب عروس است. اتاق خواب تنها پناهگاه امن و آرامش بخشی است که برای استراحت و انجام کارهای شخصی به آن پناه می بریم. از این رو چیدمان و دیزاین آن تاثیر مستقیمی بر آرامش ما خواهد داشت. استفاده از رنگ‌های خنثی، پرده بلند، سرویس خواب شیک و مجلل و تزیین دیوارها به شکلی منحصر به فرد از جمله المان های مهم در دکوراسیون اتاق خواب به شمار می آیند که توجه به تمامی آنها می تواند در نهایت شما را غافلگیر کند و اتاقی با دیزاین منحصر به فرد به شما هدیه دهد.

انتخاب سبک دکوراسیون اتاق خواب عروس

به طور یقین اولین اقدامی که بایستی انجام شود انتخاب سبک دکوراسیون است. هر یک از ما آدم‌ها سبک و سیاق خاص خودمان را داریم و دلمان می خواهد اتاق خوابمان را به سلیقه خود دیزاین کرده تا با بودن در آن احساس خوشایندی را تجربه کنیم. به همین دلیل قبل از دست به کار شدن، ابتدا سبک دکوراسیون اتاق خوابتان را انتخاب کنید. دلتان می خواهد اتاقتان به سبک کلاسیک باشد، مدرن و یا امروزی؟

بر اساس این می توانید یکی از طرح های سرویس خواب کلاسیک و مدرن را انتخاب کنید.

تخت دو نفره اسپورت
تخت دو نفره اسپورت
سرویس خواب دونفره اسپورت مناسب دکوراسیون مدرن
سرویس خواب سلطنتی
سرویس خواب سلطنتی
سرویس خواب سلطنتی مناسب دکوراسیون های کلاسیک

10 نکته در خرید سرویس خواب دونفره

سرویس خواب یکی از عناصر تاثیرگذار در اتاق خواب به شمار می‌آید که هم بایستی به دکوراسیون اتاق زیبایی ببخشد و هم به حیث کیفیت و کارایی نیازتان را تامین کند. در ادامه به ده نکته مهم در زمان خرید سرویس خواب می‌پردازیم.

1: دوام و مقاومت سرویس خواب

بدون شک دوام و مقاومت سرویس خواب عروس و داماد بسیار اهمیت دارد و نسبت به فاکتورهای دیگر در اولویت خواهد بود. شما بایستی سرویس خوابی را انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی ظاهر از جنس مرغوبی باشد تا از پرداخت هزینه تعمیرات و یا خرید سرویس خواب جدید خلاص شوید.

2: کیفیت را فراموش نکنید!

کیفیت را فراموش نکنید. امروزه اکثر سرویس خواب ها در برندهای متنوعی تولید می شوند که بایستی با خرید برندی نام آشنا از کیفیت تخت خواب و دیگر اجزا اطمینان داشته باشید. 8 سال سابقه تولید محصولات چوبی می تواند نشان دهنده کیفیت کالاهای سپهر چوب باشد.

3: رنگ سرویس خواب

رنگ سرویس خواب بایستی در هماهنگی دیگر دکوراسیون اتاق خواب باشد. زمانیکه رنگ سرویس خواب متناسب با دیزاین و دکوراسیون اتاق باشد هارمونی جذابی را خلق می کند که فوق العاده تاثیرگذار است. یکی از نکته های مهم، خرید سرویس خوابی است که از رنگ خنثی طراحی شده باشد. رنگ های خنثی با هر نوع دکوراسیونی جور می شود و می‌توانید با خرید سرویس خواب با رنگی منحصر به فرد به جذابیت دکوراسیون اتاق خوابتان بیافزایید.

تخت دو نفره با رنگ های طوسی، قهوه ای روشن و سفید از رنگ های خنثی هستند. اما می توانید با انتخاب رنگ های مثل آبی کاربنی برای تخت خواب دو نفره خود به رنگ سفید اتاق خواب تان رنگ و رو دهید. یا دکوراسیون اتاق خود را با استفاده از تابلو یا شلف های دیواری زیبا و جاندار کنید.

تخت دو نفره مدرن
تخت دو نفره مدرن
تخت دو نفره مدرن با رنگ سفید قهوه ای

4: جنس تخت خواب چوبی یا فلزی؟

این روزها سرویس خواب فلزی بسیار کمتر دیده می شود و غالبا خرید سرویس خواب چوبی با استقبال روبرو می شود. دلیلش هم اینست که چوب ام دی اف نه تنها از انعطاف خوبی برخوردار بوده، بلکه در مقابل موریانه و هر نوع آسیبی مقاوم‌تر است. از این رو خرید سرویس خوابی از جنس چوب می تواند انتخابی هوشمندانه باشد.

5: قیمت سرویس خواب عروس

سرویس خواب یکی از لوازم پرمصرف و پرکاربرد است که نه تنها تاثیری چشمگیر در دکوراسیون دارد بلکه سالها از آن استفاده خواهید کرد از این رو توصیه می شود سر کیسه را شل کنید و برای خرید سرویس خواب بودجه مناسبی را در نظر بگیرید.

6: مدل سرویس خواب

انتخاب مدل سرویس خواب به دکوراسیون و متراژ اتاق خواب شما بستگی دارد. به طور مثال اگر اتاق خوابتان نقلی و کوچک است می توانید از سرویس خواب اسپورت خریداری کنید و یا تخت هایی که از تاج بزرگی طراحی نشده باشند و فضای زیادی را اشغال نکند.

غالبا برای اتاق خواب‌های کوچک از مدل‌های کلاسیک استفاده می‌کنند. برای اتاق خواب‌های بزرگ نیز سرویس خواب مدرن گزینه‌ای ایده آل است و به زیبایی و جذابیت اتاقتان اضافه می‌کند.

7: طرح تخت خواب دونفره

طرح سرویس خواب نیز همچون مدل آن از اهمیت بسزایی برخوردار است. اینکه چه طرحی را برای دکوراسیون اتاق خوابتان انتخاب می کنید بستگی به سبک دکوراسیون اتاق خوابتان دارد. طرح شما کلاسیک است یا مدرن؟ بر اساس سبک چیدمان و دکوراسیون اتاق تخت خواب دو نفره و متعلقات آن را انتخاب کنید.

سعی کنید تخت خوابی را انتخاب کنید که طرح های شلوغ و درهمی نداشته باشد تا بعد از مدتی برایتان خسته کننده نشود.

تخت دو نفره مدرن
تخت دو نفره مدرن
سرویس خواب دو نفره مدرن مناسب دکوراسیون مدرن اتاق خواب

8: اجزای سرویس خواب عروس

خرید هر یک از اجزای سرویس خواب کاملا سلیقه‌ای است و به بودجه‌ای که در نظر دارید بستگی دارد. پا تختی، دراور، میز آرایش و… از اجزای سرویس خواب بوده که می تواند هماهنگ و ست با تخت خواب خریداری شده و یا در رنگ ها و مدل هایی که مکمل با تخت خواب هستند انتخاب شوند.

اگر فضای اتاق خواب کوچک است بهتر سرویس خواب های دو نفره ای را بخرید که پاتختی های کوچک ومیز آرایش کم جایی داشته باشد.

تخت دونفره اسپورت
تخت دونفره اسپورت
تخت دو نفره اسپورت با تختی کوچک و کم جا

9: سایز مناسب سرویس خواب

قبل از خرید سرویس خواب حتما اطلاع کاملی از سایز مناسب تخت داشته باشید. همانطور که می دانید تخت‌ها در اندازه های مختلفی ساخته می شوند و با توجه به اینکه تخت خواب مستطیل شکل خریداری میکنید و یا دایره ای شکل بایستی اندازه تخت استاندارد باشد تا خوابی راحت داشته باشید. یادتان باشد تخت خواب دونفره ای استاندارد است که از طول 200 سانتی متری و عرض 180 متری برخوردار باشد.

البته می توانید ساخت تخت خواب خود را به صورت سفارشی به کارگاه سپهر چوب بسپارید. ابعادی که مد نظر شماست را به سادگی پیاده می کنیم.

10: ارتفاع را درنظر بگیرید!

یکی از نکاتی که در زمان خرید سرویس خواب دو نفره بایستی مد نظر قرار دهید ارتفاع تخت خواب است. اگر اتاق خوابتان کوچک است حتما از  تخت خوابی استفاده کنید که ارتفاع کمتری دارد. خرید تخت خواب با ارتفاع بلند به هیچ عنوان برای اتاق خواب هایی با متراژ کوچک مناسب نیست و فقط و فقط باعث کوچکتر نشان دادن فضای اتاق خواهد شد.

طراحان ما می توانند برای فضاهایی کوچک سرویس خواب دو نفره بسازند که کم جا باشند و متناسب با دکوراسیون منزل شما باشد. انواع تخت های سلطنتی، اسپورت، مدرن و کلاسیک در کارگاه اختصاصی سپهر چوب تهیه می شود. کافی است از مشاوره رایگان ما بهره بگیرید.

امیدواریم تمامی مواردی که باید برای خرید تخت عروس و داماد در نظر بگیرید را بیان کرده باشیم. اگر مطلبی جا مانده برای ما در قسمت دیدگاه ارسال کنید تا مطلب ما تکمیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست